Kontrastowy
Formularz Szukaj

Biuletyn Informacji Publicznej Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A.

Zamówienia Publiczne

RK 01/2019 - Przetarg nieograniczony na wykonanie remontu części pomieszczeń parteru w siedzibie Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A.

RK 08/2018 - Przetarg nieograniczony na świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na rzecz Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA.

RK 07/2018 - Przetarg nieograniczony na wymianę w ramach programu Fortinetu „TradeUp” FG 310 B na FG-301E-BDL dla Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" SA

RK 06/2018 - Przetarg nieograniczony na świadczenie usług stałego dosyłu i rozpowszechniania programu radiowego Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA .

RK 05/2018 - Przetarg nieograniczony na zaprojektowanie, dostawę i zainstalowanie przez Wykonawcę systemu do realizacji, rejestracji i streamingu materiałów video zarejestrowanych lub produkowanych w czasie rzeczywistym, na potrzeby Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" SA

RK 04/2018 - Przetarg nieograniczony na sprzedaż i dostawę telefonów komórkowych dla Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA .

RK 03/2018 - Przetarg nieograniczony na zaprojektowanie, dostawę i zainstalowanie dźwigu do przewozu osób niepełnosprawnych z demontażem istniejącego dźwigu do przewozu osób niepełnosprawnych przy budynku studiów radiowych Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA przy ul. Radiowej w Kielcach

RK 02/2018 - Przetarg nieograniczony na świadczenie usług stałego dosyłu i rozpowszechniania programu radiowego Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA z Dobromierza.

RK 01/2018 - Przetarg nieograniczony na zaprojektowanie, dostawę i zainstalowanie dźwigu do przewozu osób niepełnosprawnych z demontażem istniejącego dźwigu do przewozu osób niepełnosprawnych przy budynku studiów radiowych Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach „Radio Kielce” SA przy ul. Radiowej w Kielcach

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach Radio Kielce S.A.ul. Radiowa 4, 25-317 Kielcetel: 41 363 05 00
Strona główna    Biuletyn Informacji Publicznej    Spółka    Ogłoszenia Spółki    Władze    Zamówienia Publiczne    Akty Prawne    Radio Kielce S.A.